Béčko Velvar rozstřílelo sousední Uhy

Velvarský "B" tým zavítal do sousedících Uhů, sice jen na mapě sousedících. Tabulkově už jsou soupeři mnohem dále od sebe.
Do zápasu jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, které jsme nechali aby doléčili drobná zranění, se jen dívat a fandit.

V 10 minutě se dobře uvolnil výborně hrající Válek v pokutovém území, domácí obránce ho zastavil až faulem. Na bílý puntík si postavil balón sám Válek i s velkou dávkou štěstí proměnil 1:0. Další penalta ve prospěch hostujícího týmu po faulu na "domácího" Hájka, se ujmul v 15 minutě Nádherný a s přehledem proměnil 2:0. Pak jsem neproměnili mnoho šanci, hlavní spalovač šancí byl mladíček Drobný. Ale v 32 minutě vystihnul rozehrávku Šmolík ve vápně našel Válka který ještě předložil přihrávku volnému Drobnému který levou nohou zavěsil na 3:0. Do poločasu se stav nezměnil.
V druhém poločase jsme hru už převážně kontrolovali. Držením míče jsme domácí suverénně převyšovali, hra po zemi nám skvěle vyhovovala, dostávali jsem se lehce do šancí krásnýma přihrávkama do ulic. V 61 minutě se znovu měnilo skóre ve prospěch hostujícího týmu. Ve vápně našel Hájek volného Nádhernýho který se prosadil podruhé 4:0. Běžela 75 minuta zápasu po faulu u rohového praporku jsme rozehráli na krátko kde se parádně uvolnil Válek, krásným centrem našel Drobného, který hlavou trefil spoj brankové konstrukce, míč se odrazil zpátky do hřiště kde hlavou přehodil domácího brankáře Hájek 5:0. Zápas už se dohrával v exhibičním tempu. Oba týmy protočili své sestavy a zápas se dohrál bez změny skóre.