Dvě vítězství starší přípravky z Hostouně

Ve středu 4.5.2016 od 17:00 nás naše soutěž zavedla do Hostouně. Kluci nastoupili do prvního utkání s domácí Hostouní. Na to, že celý den strávili na hřišti, kde hráli za základní školu, jsem spíše čekal, že na ně padne únava, ale opak byl pravdou. Hráli odhodlaně a s chutí. Jen první gól dali překvapivě domácí. Naštěstí jsme na vyrovnání nečekali dlouho. Těsně před půlkou jsme se ujali vedení. Po poločase kluci pokračovali ve výborné kombinační hře. Po přímém kopu snížili domácí na 3:2 a to už bylo od nich vše. Dále jsme již skórovaly jen my a zápas skončil 7:2.
Vzápětí jsme vstoupili do druhého duelu se Zichovcem. Hra byla i nadále v dobrém tempu, kluci nepolevovali v přístupu k soupeři, nenechali mu prostor a svědomitě napadali protihráče při zakládání akcí a drželi je pod stálým tlakem. Zíchovec jednoznačně přehráli ve všech směrech, po poločase 4:1 konečným stavem 11:2.