Memoriál Františka Hájka

Dne 3.6. 2017 se odehrál na hřišti Slovanu Velvary 6. ročník Memoriálu Františka Hájka mladších žáků.
Turnaje se zúčastnily tyto mužstva : domácí Slovan Velvary, Zvole, Neuměřice, Pšovka Mělník, Stochov, Stehelčeves.
Od rána panovala na hřišti dobrá nálada, jak mezi fanoušky tak mezi hráči.
Turnaj byl zahájen v 9.00 hod čestným výkopem paní Hájkové.
Poté byli všichni seznámeni s herními pravidly a rozlosováním.
Hrálo se na dvou hřištích a každý zápas trval 20 min.
První zápas hrálo domácí mužstvo Slovanu Velvary s týmem Zvole a výsledek byl 3 : 0,
následoval zápas domácích proti Neuměřicím a výsledek byl 2 : 1. S těmito výsledky byli naši hráči spokojeni a těšili se na další zápasy. Po přestávce nastoupili proti týmu Pšovky Mělník, který byl pro ně v tomto turnaji asi nejtěžším soupeřem a výsledek skončil nerozhodně 0 : 0.
Následoval zápas se Stochovem, kde se domácím obzvláště dařilo a proto byl koncový výsledek 10 : 0. A poseldní zápas , který jsme odehráli s mužstvem Stehelčevse skončil 2 : 0.
Během celého turnaje vstřelili domácí hráči 17 branek a pouze 1 branku dostali, získali tak 13 bodů z možných 15 a tím se umístili na nádherném 1. místě. Na konci turnaje proběhlo slavnostvní vyhlášení výsledků. Mimo to byl vyhlášen nejlepší hráč turnaje, nejlepší střelec turnaje a nejlepší brankář turnaje. Všichni zúčastnění si domů odváželi medaile a poháry a doufáme , že i mnoho pěkných vzpomínek.

Celkové pořadí týmů v tomto turnaji bylo:
1.    Velvary
2.    Pšovka Mělník
3.    Zvole
4.    Neuměřice
5.    Stochov
6.    Stehelčeves

Byla to krásná podívaná na všechny zápasy, všech týmů. Vše proběhlo v přátelské náladě a k tomu dopomohlo i krásné počasí. Hráče plně podporovali trenéři a rodiče a všichni společně strávili hezký sportovní den na hřišti Slovanu Velvary. Našim klukům se velice dařilo a všichni jsme na ně pyšní a doufáme, že nám připraví ještě mnoho dalších hezkých fotbalových zážitků.