Úspěšný podzim starší přípravky

Náš tým prošel celou podzimní částí soutěže bez zjevných problémů. Kluci hráli převážně disciplinovaně a plnili pokyny, které měly naordinovány. Důraz v osobních soubojích, hra v pohybu a přesnost nahrávek. Musím ocenit, že ze hry zmizely nešvary, které se objevovaly v předešlém období a to  ty, že v určitých situacích si hráči povídali s rozhodčím a reagovali na pokřiky ze strany diváků.
K soutěži mám jen jednu malou poznámku. A to tu, že některé kluby řeší nedostatek dětí nasazováním starších hráčů, což by se nemělo stávat. Většina zápasů byla odehrána v pořádku a zvláště se Zvoleněvsí jsme sehráli moc pěkné duely. To se nedá říci o Slatině, která na rozdíl od všech zbývajících týmů permanentně vyžadovala na místo 15 minutových poločasů jen poločasy 10 minutové a na jejich domácí půdě se zápasy odehrávaly na hřišti o rozměrech odpovídajících mladší přípravce. Možná by si měli borci ze Slatiny vzít příklad ze Žižic, které sice výsledkově nehrály až tak dobře, ale nesnažily se si situaci ulehčovat těmito fígly.

Naše starší přípravka ukončila úspěšně podzim a těší se už na jaro ven, kde je čekají borci:
Zlonic
Kročehlav
Slovanu Kladno
Velkého Přítočna a
Švermova

Určité obavy z jara máme, už z toho důvodu, že to budou týmy kvalitní a na druhou stranu je dobře, že s nimi mohou podrovnat sílu i naši kluci.
Doufám v dobré zužitkování zimní přípravy, která probíhá na ploše vedle Zimního stadionu v Kralupech nad Vltavou kam jsme se byli nuceni uchýlit z nedostatku místa v naší velvarské tělocvičně.
Součástí přípravy jsou turnaje, které probíhají během prosince na Mělníku a kde sehrajeme zápasy s kvalitními týmy Mělnicka. Další přípravné turnaje budou následovat během ledna a února.
Těšíme se na jaro a přijďte nás podpořit svými hlasivkami. Budeme to potřebovat.