Vítězství starší přípravky v Memoriálu Jiřího Karla

Druhý ročník Memoriálu Jiřího Karla se konal v sobotu 10.06.2017 a musím konstatovat, že se opět povedl jak po stránce počasí, které bylo ideální pro fotbal, tak i co se týče nálady a pohody mezi soupeři. Turnaj začínal v 8:30 a s mírným zpožděním se dostavil tým Stehelčevsi, což se dá pochopit, jelikož byl veden tandemem sympatických trenérek. Soupeři Slovanu byli Slavoj Zvoleněves, FK Žižice a SK Stehelčeves.

Systém hry byl tabulkově každý s každým a po základní části následovala druhá, která se hrála vyřazovacím způsobem, První umístěný se čtvrtým a druhý se třetím. Vítězové šli do finále o pohár a kovy nejcennější a poražení změřili své síly v duelu o bronz.

V první části se umístily týmy v pořadí:
Slovan Velvary
Slavoj Zvoleněves
SK Stehelčeves
FK Žižice

Po vyřazovacích bojích se do finále s domácími probojoval Slavoj Zvoleněves a bez ztráty kytičky, jež domácí prošli celým turnajem porazili i ve finále borce ze Zvoleněvsi. V malém finále o bronz zvítězil tým Žižic nad Stehelčevsí a měli z toho opravdu velkou radost.
Moc si vážím toho, že turnaj probíhal v klidu bez zákeřných faulů a turnaj byl dá se říci oslavou hry, která ty malé kluky a holky spojuje. Nad celým turnajem bdělo bedlivé oko tria hráčů Slovanu v roli rozhodčích. Těm patří mé velké díky poté co jsem je požádal o pomoc, hned přislíbili účast.

Děkujeme vedení klubu za vytváření podmínek, paní správcové, že se o nás stará a v neposlední řadě sponzorovi, který nás už několik let podporuje.