Teď už se připravují na nadcházející ročník 2024/2025, v němž pro změnu poměří síly se soupeři ve skupině A. Na první z přípravných zápasů si v sobotu dopoledne pozval nově se rodící tým, v němž zůstalo minimum hráčů z mistrovského kádru, jednoho z budoucích soupeřů, českobudějovickou rezervu. A podlehli jí vysoko 0:6. Z pohledu nejvěrnějších fanoušků (120) mohlo být skóre pro jejich Slovan lichotivější, to by ale nesměli jeho hráči nastřelit jen tyč a břevno.

Nový velvarský trenér Stanislav Purkart zhodnotil střetnutí i přes vysokou porážku s nadhledem: "I takový zápas napoví, kde má mužstvo rezervy, ale i to, jak se vyvarovat chyb v defenzívě."

Jeho protějšek Martin Sládek s úsměvem pouze dodal: "Nejen s výsledkem, ale i s předvedenou hrou jsem maximálně spokojen!"

Slovan Velvary - SK Dynamo České Budějovice B 0:6 (0:3). Branky: Prášek 3, Polanský 2, Gončarov

Velvary (1.poločas): Hrabačka - Max, Šulc, Vach, Žilák - Nathan - Alek, Ferreira, Ostapenko - Štursa, Kubeš

Velvary (2. poločas): Hrabačka - Šimek, Husa, Nerl, Rádl - Ferreira - Kraml, Rahinič, Soukymane - Sow, Prokop.