Během první půlhodiny si Haškovi svěřenci vypracovali dobré šance k zakončení, které hosté stačili eliminovat. Až na tu z 11. minutě, kdy si na Havránkem zahrávaný rohový kop naběhl na malé vápno Šustr a přesně mířenou hlavičkou nedal hostujícímu gólmanovi Němcovi sebemenší šanci úspěšně zakročit – 1:0.

Pojistku k zisku tří bodů trefil po necelé hodině hry z pokutového kopu, nařízeného po faulu Hudce na Havránka, s přehledem Kott – 2:0. V 62.min. prošel Jakab přes tři zadáky hostí, ale jeho gólovou střelu stihli Ústečtí zblokovat. O dvě minuty později po rohovém kopu hostí se na malém vápně dostal k hlavičce Outtara, nicméně domácí brankář Spilka prokázal obdivuhodný reflex a míč vyrazil do bezpečí. Ve zbývajících minutách utkání se hrálo nahoru dolů, ale ani jednou z kvalitních mužstev už si nevytvořilo žádnou vyloženější šanci ke skórování.
Jubilant Zdeněk Hašek neskrýval spokojenost: “Jsem rád, že jsme utkání zvládli. Po tom, co jsme si v týdnu absolvovali (středeční úspěšné pohárové utkání s ligovými Pardubicemi) ze sebe hráči vydali všechno a došli jsme si pro zasloužené vítězství!”

Jeho protějšek Branislav Sokoli smutně konstatoval: „Viděli jsem velmi kvalitní zápas, domácí do toho dali všechno a asi se vše zlomilo už tím prvním gólem hned v úvodu zápasu. V jeho dalším průběhu jsme si nevytvořili takové šance, kterými bychom ho zdramatizovali.”

Slovan Velvary - FK Ústí nad Labem 2:0 (1:0). Branky: 11. Šustr, 56. Kott, Rozhodčí: Míč, Diváků: 245.

Velvary: Spilka - Rubeš, Žežulka, Chábera – Halász, Šustr (88. Jelínek), Richter (72. Kim D.), Havránek (64. Škoda) – Leitl (64. Trávníček) – Kott, Jakab (88. Kim J.)