Starší žáci remizovali se Slaným

V neděli 2.10.2016 sehráli naši starší žáci další mistrovské utkání s FK Slaný. Utkání jsem začali dobře. Zásluhou Jirky Dvořáka jsme se dostali do vedení - 1:0. V první poločase jsme měli i další šance, které jsme ale bohužel nevyužili. Soupeř se začal pomalu ale jistě dostávat do hry - později už nás začal přehrávat. Díky brankáři Petrovi Hájkovi jsme ale vedení do poločasu  udrželi. Na druhý poločas jsme nastoupili s novým elánem a začalo to vypadat skvěle. Jirka Dvořák zvýšil na 2:0. Bohužel po druhém gólu si naši borci začali myslet, že na ně nikdo nemá, že je zápas vyhraný a veliká pohoda. Po hloupých chybách soupeř dokázal vyrovnat na 2:2. Kluci si musí uvědomit, že fotbal se hraje až do poslední minuty!!!